Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Orner“ Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone įpusėjo statyti projektą „Lazdynėliai Pictures“. Trijuose keturių aukštų daugiabučiuose suplanuoti 204 butai – į projektą bendrovė investuoja 19 mln. eurų.

„Pastebime, kad šiuo metu renkantis naują būstą pirkėjus domina, kokiame etape yra projekto statybos, ar jos vyksta sklandžiai, kaip greitai bus galima įsikelti. Atsižvelgdami į šiuos lūkesčius, sėkmingai užbaigę visų trijų pastatų pagrindinius statybos darbus, šiandien pradedame butų pardavimus. Šiais metais sudariusiems preliminariąsias sutartis kompensuosime vienų metų paskolos palūkanas“, – sako bendrovės „Orner“ vadovas Jonas Skerla.

Pasak J. Skerlos, 85 proc. projekto baigtumą planuojama pasiekti 2023 m. antrąjį ketvirtį.

Lietaus g. 7 statomame komplekse kiekviename name bus po 68 vieno–trijų kambarių butus, kurių plotas sieks nuo 28 iki 63 kv. m. Butai pirmajame aukšte turės erdvias atviras terasas. Taip pat bus įrengtos 204 vietos automobiliams, iš jų 183 – požeminiame garaže.

Pastatai atitiks A+ energinę klasę, daug dėmesio skiriama didesniam atsinaujinančių energijos išteklių naudojimui. „Bendroms erdvėms apšviesti bus naudojama saulės energija, teritorijoje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, taip pat dviračių stovėjimo vietos. Šiandien visų mūsų požiūris į energijos išteklių vartojimą tampa atsakingesnis ir praktiškesnis“, – pažymi bendrovės vadovas.

Aplink pastatus planuojamos poilsio, sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, pavasarį žydės sakuros. Projektas išsiskirs savo koncepcija – gyventojai kviečiami savo gyvenimu mėgautis lyg kino filmu.

„Norime, jog gyventojai kiekvieną dieną pradėtų su gera nuotaika ir jaustųsi pagrindiniais savo gyvenimo herojais. Šalia esančiame pušyne bus žvaigždžių alėja su įdomiausiais vaidmenimis, tokiais kaip „Super Mama“, „Drama Queen“ ar „Rock Star“, stovės miuziklus primenanti menininko Liutauro Griežės sukurta šviečianti skėčio skulptūra“, – sako J. Skerla.

Lazdynėliai – vienas sparčiausiai augančių Vilniaus mikrorajonų. Pastaraisiais metais jis sulaukia daug vystytojų investicijų, yra gerinama infrastruktūra: atsiranda daugiau prekybos ir paslaugų vietų, vaikų darželių, plečiamas viešasis transportas, tvarkomos gatvės. Lazdynėliai mėgstami dėl patogaus susisiekimo, gamtos artumo – mikrorajoną supa miškai ir Neries upė.