Apie mus

Namai be nuobodulio

Kurti „pilkus namus” yra nuobodu tarsi skaityti plytos instrukciją. Tai ne apie mus. Esame vystytojai, turintys aiškią veiklos filosofiją (principus), todėl galintys pasiūlyti būstą, kuris Jus įkvėps kasdienybės rutinoje. Mus džiugina kūrybos procesas, todėl pagrįstai tikimės, kad jus džiaugsitės mūsų darbo rezultatais. Dirbame, kurdami vertę klientams, miestui ir sau. Didžiuojamės, kad mūsų projektai susilaukia sėkmės – Vilniuje išvystėme didžiausią Lietuvoje kotedžų kvartalą, kuris buvo išparduotas šviesos greičiu. Kas bus kitą kartą – sekite naujienas! Už gyvenimą be rutinos ir namus be nuobodulio!

Mūsų procesas

1.

Idėja

Atradę naujas įdomias vietas projektams, ieškome juose įkvėpimo svarstydami, koks žmogus norėtų čia gyventi, kas jį džiugintų, kaip jis čia leistų laiką. Vertiname ne tik, kaip greitai jis pasieks centrinę miesto dalį, bet ir kitus patogumus ir naudas aplinkui – mokyklas, darželius, laisvalaikio vietas. Ilgai dirbame ties projekto idėja, kad pasiūlytume kažką naujo ir savito, kad projektas pranoktų ieškančių būsto lūkesčius.

2.

Koncepcija

Vystant nekilnojamąjį turtą dažnai nutinka, kad įgyvendinimo eigoje nukrypstama nuo pradinės projekto idėjos. Spalvinga pirminė idėja lieka tik reklamoje, o projektas realybėje virsta „pilka dėžute“. Mes ne tokie! Siekdami kurti ryškius ir savo veidą turinčius namus, koncepcijai skiriame ypatingą dėmesį visuose kūrybos etapuose. Dirbam nuosekliai su stipria ir talentinga architektų, konstruktorių ir kitų partnerių komanda, tad mūsų koncepcija virsta gyventojus kiekvieną dieną džiuginančiu projektu.

3.

Įgyvendinimas

Adrenalino metas – idėjos įgyvendinamos ir virsta nekantriai lauktu rezultatu. Laikas, kai įdėję daug pastangų, darbo ir atidumo net smulkiausiose detalėse artėjame prie finalo. Įsivaizduokite susijaudinusį vaiką, žvelgiantį į tuoj pakilsiantį aitvarą – taip šiame etape Orner komanda žvelgia į įgyvendinamą savo projektą. Mūsų idėjos, patirtis, talentas virsta Tavo būsimais namais be nuobodulio.